“2010 година.... КИЕВ!.."

“2010 година.... КИЕВ!..
09-05-2026г.
0
Гост-автор

“2010 година.... КИЕВ! 
ПАМЕТНА ЗАПИСКА! 
Хрещатик - атмосферата е приятелска! 
9-ти май "День победы"! 
Хора от Украйна , Белорус , Русия стъпват в една стъпка, както тогава, когато громяха кафявата чума тръгнала от.... Германия.. Европа ... 
Синхрон, единство, братство... 
После дойдоха евроатлантическите ценности и манипулации, лицемерие! 
Брат се обърна срещу брата си, син срещу баща си, дъщеря срещу майка си... 
Някой някъде възроди фашизма, Бандера и последователите му! 
Но истината е една СССР победи фашизма, ако трябва ще го победи отново! 
Честит празник на ПОБЕДИТЕЛИТЕ, защото фашистите днес отбелязват друг ден...”

Източник: Facebook - Тихомир Василев

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.