Чували ли сте НЯКОГА в София да се отменят чествания за 2 юни заради дъжд?
Добре, наистина валя много тази сутрин, но не можеше ли да се пренасрочат?
Как може да нямаме честване на деня на Ботев и загиналите за свободата ни в столицата?
Абсурдно е. На този фон на Околчица, напук на дъжда, се събраха стотици хора, за да почетат далите живота си за България.
А в любимата София - резил за Васил Терзиев и екипа му! Пука им много в Столична община на….. украинското знаме.
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.