Чували ли сте НЯКОГА в София да се отменят чествания за 2 юни заради дъжд?

Чували ли сте НЯКОГА в София да се отменят чествания за 2 юни заради дъжд?
02-06-2026г.
0
Ружа Райчева

Чували ли сте НЯКОГА в София да се отменят чествания за 2 юни заради дъжд? 

Добре, наистина валя много тази сутрин, но не можеше ли да се пренасрочат? 

Как може да нямаме честване на деня на Ботев и загиналите за свободата ни в столицата? 

Абсурдно е. На този фон на Околчица, напук на дъжда, се събраха стотици хора, за да почетат далите живота си за България. 
А в любимата София - резил за Васил Терзиев и екипа му! Пука им много в Столична община на….. украинското знаме.

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.