ХОТЕЛИЕРЪТ БАЙ ЖЕЛЯЗКО ЩЕ ВЪЗСТАНОВЯВА "териториалната цялост на Украйна". Една четвърт от България е без вода, той ще спасява Украйна

ХОТЕЛИЕРЪТ БАЙ ЖЕЛЯЗКО ЩЕ ВЪЗСТАНОВЯВА
27-09-2025г.
0
Гост-автор

ХОТЕЛИЕРЪТ БАЙ ЖЕЛЯЗКО ЩЕ ВЪЗСТАНОВЯВА "териториалната цялост на Украйна". Упълномощен неясно от кого. От гузната си съвест, вероятно. 

Една четвърт от България е без вода, той ще спасява Украйна. 

Напълно е откачил покрай аферата "Хаяши" и перспективата Борисов да го уволни още на летището.

Дотолкова е откачил, че без да се консултира с началника си издрънка тъпотията, че ще спираме транзита на руски газ, което изправи на нокти Унгария и Австрия. 

Дано в остатъка от визитата си в ООН не обяви едностранно война на Русия. 

Логиката му е ясна - натяга се на евроидиотите, че после, ако някой у нас му посегне заради хотела, да се разврещи: “Помощ, удрят големия приятел на братска Украйна, това е руска хибридна атака, Путин ме е взел на мушка...”

Тази лудост може да ни докара огромна беля. Речта на Бай Желязко пред ООН е апотеоз на шизоидния лунатизъм. САЩ и огромната част от човечеството (без неофашистката четворна ос Берлин - Париж - Брюксел - Лондон) вече са приели, че мир може да има, само ако Киев се раздели с Донбас и признае загубата на Крим. Екстремистка България обаче ще връща на Зеленски "завладените от Русия земи".

С един счупен изтребител F-16. И с Киселова и Запряненко за главнокомандващи. 

"Зеленски си е загубил ума", в прав текст обяви унгарският външен министъп Сиярто.

Според унгарски медии кокаиновият режим стяга невиждана провокация: диверсии под фалшив флаг в Румъния и Полша, за които ще набеди Русия. Целта е да се разпали конфликт с НАТО. 

"Влизаме в Трета световна война, ако това се случи", предупреди говорителката на руското външно министерство Мария Захарова.
Украинецът Росен Желязков е същият психопат като Зеленски. Вероятно защото са еднакво отчаяни и уплашени за кожата си. Имам чувството, че дори Макрон и Туск обладават малко повече разум и мислят за държавите си. 

Сламеният премиер е еманципираното чудовище. Съвсем скоро ще посегне и на създателя си д-р Франкенщайн. Имаме малко време да го спрем. Проблемът вече не е партиен или политически, а екзистенциален - или ще се живее, или ще се мре. 

Речта на това корумпе в ООН не беше против Русия, а против България. На него България му е "БълХария". Това е жалък опит за лично оцеляване, водевилно подмазвачество, отказ от суверенитет...изобщо нямам спомен български държавник да е стигал такова дъно на международната сцена - Желязков пак е шампион! Освен по самообогатяване от властта и антирейтинг, и по окалване на националната чест. 

Автор: Недялко Недялков

Banner

© 2025 Lentata.com | Всички права запазени.