Христо Мутафчиев, не Ви ли е срам?

Христо Мутафчиев, не Ви ли е срам?
09-09-2025г.
755
д-р Цветеслава Гълъбова

Христо Мутафчиев, не Ви ли е срам?

Вие се водите представител на художествената интелигенция, актьор, ужким духовен човек, а сеете омраза, искате да убивате някого “като куче”.

Позор, Мутафчиев, позор! Мога много да напиша за мотивите Ви да сте злобен и арогантен, но няма да го направя - не е професионално без Ваше съгласие да Ви правя публично анализ. 

Позор и за Пресечна точка, но те са свикнали да бъдат медийно блато и затова просто преглътнаха мълчаливо тази реч на омраза, защото тя е политкоректна.

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.