Не е шега: това е чисто новото "обновяване на втория подлез на „Орлов мост“", с което кметът Терзиев се похвали официално днес. Две години след началото на мандата му това трябва да се води от първите завършени проекти. Обявено е с фанфари на сайта на общината по следния начин (копирам директно цитати):
1. "мястото е напълно обновено"
2. "Изцяло нов таван"
3. "Поставено е изцяло ново енергоспестяващо LED осветление."
4. "Арт пана"
5. "Този подлез е поредният пример за съчетаване на функция и култура в градското пространство"
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.