Огромен район с езера, в много от тях риболовът е забранен. И строителството на мега сгради е забранено. И шумните заведения са забранени. И унищожаването на природата е забранено.
Така са решили румънците, че се живее добре в Румъния.
Да, това е зона за много богати хора и именно богатите правят необходимото да опазят природата.