Варна през септември! Виждала съм кучета и котки! В някой части на града и коне съм виждала, но прасета....Идват ми в повече...Източник на снимката: Интернет
Автор: Йовка Димитрова, фейсбук
Актуално
Интервю
КЛАСИКА
СМЕСЕН MAGAZINE
АРХИВЪТ НА КАРБОВСКИ
Видео
Lentata.com използва бисквитки, които помагат, за нормалната работа на сайта.
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.