Как онези 104 незаконни украински постройки са почти завършени?

Как онези 104 незаконни украински постройки са почти завършени?
29-05-2026г.
0
Гост-автор

Аз, ако си туря един гараж пред блока, ще ме намерят веднага и ще плащам глоба, докато съм жива.

Как онези 104 незаконни украински постройки са почти завършени? Масивен строеж на 100 дка земя и никой от администрация, съд, служби не е видял? Цял граааад. Въпросът е, кой е взел парите, за да "ослепее", а ако и пари няма, кай носи отговорност? 

Бутайте всичко, както бутахте незаконните гета. Законът тук е за всички и е Български. На когото не му харесва, пътят е ясен. Към 404.

Стига са живели с привилегии.

Варна защити кмета си преди време, сега той да си защити града и гражданите. Варна е взета на абордаж от маргинална типове.

Абе, това са сте декара, да не е заблуден комар?  Две години строят и никой не знае нищо. Иначе ще подписват договори за сътрудничество. Това си е живо доене. Та хотели, та претенции, баста. Когато бягаш от война, не ти ли стига комат хляб и покрив? 

Видях ги по морето, нагли и нахални. Спират, където искат, дори в зелени площи. Хич не ме интересува, че има свестни. Аз плащам като поп всичко, ще плащат и те.

Отрежете още 40% от културата и го дайте на онези. Режете от всички, давайте с чувалите, за да ги хрантутим.

Съмнявам се, че ще има осъдени. Иначе присъдата е трудова повинност за възстановяване на ПСА. Справедливо ще е.

Автор: Елена Бойчева

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.