Като гледа човек новините го хваща страх да се качи на влак. Днес щяло да има катастрофа и дерайлирали влакове.
В замяна на това хич няма да се страхувате да се качите на новото служебно BMW на министъра на транспорта. Последен модел! Сигурно струва колкото няколко локомотива, но не по-малко от 300 - 400,000 лева!
Ако не вярвате отидете пред министерството да му се полюбувате.
Някой, който живее в центъра може да се разходи, да го снима и да сподели великолепието на тази лимузина.
Не е ли прекрасно в най-бедната страна в Европа министъра на транспорта да се вози на толкова скъпа лимузина?!
Просто е толкова европейско и заслужено!
Автор: Виктор Папазов
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.