Като гледа човек новините го хваща страх да се качи на влак

Като гледа човек новините го хваща страх да се качи на влак
29-08-2025г.
0
Гост-автор

Като гледа човек новините го хваща страх да се качи на влак. Днес щяло да има катастрофа и дерайлирали влакове. 

В замяна на това хич няма да се страхувате да се качите на новото служебно BMW на министъра на транспорта. Последен модел! Сигурно струва колкото няколко локомотива, но не по-малко от 300 - 400,000 лева! 

Ако не вярвате отидете пред министерството да му се полюбувате. 

Някой, който живее в центъра може да се разходи, да го снима и да сподели великолепието на тази лимузина. 

Не е ли прекрасно в най-бедната страна в Европа министъра на транспорта да се вози на толкова скъпа лимузина?! 

Просто е толкова европейско и заслужено!

Автор: Виктор Папазов

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.