Небето над АМ "Тракия" почерня, всичко се вижда чак от Стара Загора Снимки

Небето над АМ
28-09-2025г.
0
Лентата

Голям пожар гори на магистрала "Тракия" край Стара Загора. Според очевидци се е запалил тежкотоварен камион.

Временно движението по АМ "Тракия" при км 225, в посока София се осъществява в една лента, поради горящ ТИР. Ограничава се движението в активната и аварийна ленти. Трафикът и се пренасочва в изпреварващата лента, гласи официалното съобщение от АПИ.

От кадрите се вижда, че камионът е напълно изгорял.

Пламъците са топлкова големи, че пушекът се вижда чак от Стара Загора.

На място има полиция и пожарна. Засега няма информация за пострадали.

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.