Още от #ДАНСwithme през 2013г. всички партии на жълтите павета и медиите около Прокопиев и посолството сатанизират и воюват с Пеевски.
Това са 13 години ( изключваме "сглобката") в които Капитал, Дневник, КлубZ, Медия пул, бул.България, Свободна Европа (лека им пръст) и още много, много други медии, НПО-та и говорещи глави го дехуманизираха и превърнаха в архивраг на демокрацията и демон на корупцията! Десетки хиляди статии, интервюта, протести....…
И накрая идва това!
Собственият им лидер да е с по-нисък рейтинг от "Шиши"!
Автор: Димо Дренчев
© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.