От 2013 г. партиите на жълтите павета воюват с Пеевски. Собственият им лидер с по-нисък рейтинг от "Шиши"!

От 2013 г. партиите на жълтите павета воюват с Пеевски. Собственият им лидер с по-нисък рейтинг от
29-05-2026г.
0
Гост-автор

Още от #ДАНСwithme през 2013г. всички партии на жълтите павета и медиите около Прокопиев и посолството сатанизират и воюват с Пеевски.

Това са 13 години ( изключваме "сглобката") в които Капитал, Дневник, КлубZ, Медия пул, бул.България, Свободна Европа (лека им пръст) и още много, много други медии, НПО-та и говорещи глави го дехуманизираха и превърнаха в архивраг на демокрацията и демон на корупцията! Десетки хиляди статии, интервюта, протести....…

И накрая идва това!

Собственият им лидер да е с по-нисък рейтинг от "Шиши"!

Автор: Димо Дренчев

© 2026 Lentata.com | Всички права запазени.